Janet Mulder
Trainer en coach
De verbinding met jezelf, dat is wat mij drijft. Als je kunt voelen wat er in je is en aandacht vraagt dan wijst jou dat de weg. Dan kan er waarheid en richting ontdekt worden. Een waarachtig contact, vanuit het hart, waardoor de liefde kan spreken. Dat zie ik als een belangrijke basis voor leven en werken.
Ik ondersteun (onderwijs) organisaties en de mensen die daar werken in het neerzetten en het onderhouden van een gezond en plezierig werkklimaat. Daarnaast begeleid ik vrouwen om de verbinding tussen hoofd en lijf weer te maken. Zo zorg ik voor vertraging in tijden van versnelling.
Ik geloof in de eigen kracht van de mensen zelf. Mijn manier van werken kenmerkt zich door te werken vanuit vertrouwen en nabijheid. Van daaruit breng ik mensen in beweging en stimuleer ik ze in het nemen van hun eigen regie. Liefdevol confronteren is een kwaliteit die hier een goede aanvulling op is.
Ik groeide op in het noorden van het land, als middelste kind in een boerengezin. Daar leerde ik om niet te klagen, maar gewoon door te gaan. Wandelen, tennis, yoga, handwerken en lezen helpen mij om naast werk en gezin tot rust te komen. Ik ben getrouwd met Alex. Samen hebben we twee kinderen, Tom en Sanne.
Ik ben de godin van de liefde die aanraakt, waardoor het hart opent

Trainingen
Janet is betrokken bij deze programma’s




